Тавернетта - Італійський ресторан в центрі Одеси
Тавернетта -
носимо пасту
на руках.
Цей ресторан - дитя любові. Любові до пасти, до італійської кухні, до хороших людей. Тут не приховують емоції. Тут можна посміхатися незнайомцям, аплодувати улюбленим стравам і не стримувати сліз, коли приходить час йти. Це не найдорожчий ресторан в Одесі і не найрозкішніший. Але найулюбленіший для тих, хто розуміє
Shop

Все для смачної пасти!

Багато хто з гостей Тавернетти хоче забрати з собою частинку цього місця. Деякі крадуть столові прилади, і ми їх за це засуджуємо. Інші гості, свідоміші, йдуть до нашої крамниці. Там можна знайти і зроблені з любов`ю сувеніри, і різноманітні їстівні спеціалітети, які займуть гідне місце на вашій кухні.
Багатьом гостям Тавернетти хочеться забрати з собою частинку цього місця.
Далi
Події
Італійці обожнюють свята: дай їм волю - вони б влаштували 365 святкових днів в році. Ми намагаємося не відставати від них по частині гулянок, тому в Тавернетті майже щодня відбувається щось особливе. А якщо раптом нічого особливого не відбувається, то будь-яку дружню вечерю можна перетворити на шумну вечірку, хіба ні?
  • Запрошуємо - нові сніданки!
  • Полента - з 7 по 17 лютого
⚪️ Як почнеш день, так його і проведеш )
Шеф-кухарі групи ресторанів Сави Лібкіна розуміють всю важливість сніданку, тому розробили смачні, корисні страви для меню сніданків.
З 9:00 до 12:00 в Тавернетті.
Дивіться меню та вибирайте свій кращий сніданок!
POLENTA alla SPIANATOIA - cоковитого жовтого кольору з яскравим смаком.
Готуємо
⚪️ з грибами і горгонзолою,
⚪️ з каре теляти і перцевим конфитюром,
⚪️ з пікантним тунцем і
⚪️ навіть солодку поленту: з полуничним соусом і сиром рікотта!
Чекаємо Вас в Тавернетті!