Тавернетта - Італійський ресторан в центрі Одеси
Тавернетта -
носимо пасту
на руках.
Цей ресторан - дитя любові. Любові до пасти, до італійської кухні, до хороших людей. Тут не приховують емоції. Тут можна посміхатися незнайомцям, аплодувати улюбленим стравам і не стримувати сліз, коли приходить час йти. Це не найдорожчий ресторан в Одесі і не найрозкішніший. Але найулюбленіший для тих, хто розуміє
Shop

Все для смачної пасти!

Багато хто з гостей Тавернетти хоче забрати з собою частинку цього місця. Деякі крадуть столові прилади, і ми їх за це засуджуємо. Інші гості, свідоміші, йдуть до нашої крамниці. Там можна знайти і зроблені з любов`ю сувеніри, і різноманітні їстівні спеціалітети, які займуть гідне місце на вашій кухні.
Багатьом гостям Тавернетти хочеться забрати з собою частинку цього місця.
Далi
Події
Італійці обожнюють свята: дай їм волю - вони б влаштували 365 святкових днів в році. Ми намагаємося не відставати від них по частині гулянок, тому в Тавернетті майже щодня відбувається щось особливе. А якщо раптом нічого особливого не відбувається, то будь-яку дружню вечерю можна перетворити на шумну вечірку, хіба ні?
  • Метрові спагеті
  • Римські канікули
З 6 по 17 грудня в Тавернетті метрові спагеті!

Звільняйте побільше часу в календарі та бронюйте столик :)
З нашими метровими спагетті Вам не потрібно розтягувати задоволення - воно буде з Вами!

Обирайте блюда та бронюйте столик

До зустрічі на Катерининській!)
Tavernetta кличе відсвяткувати 2020-й разом. З італійським олів'є з прошутто та італійськими піснями від Irene Efma, у веселій компанії самих іронічних ведучіх із дуету «Наші люди».
Ах, а чому римські канікули?
Все тому, що початок 2020 го Tavernetta відзначить
розіграшем путівки на три дні з проживанням, екскурсією і фотографом в Римі на двох!

Замовляйте щасливі квитки: 096 234 4621 :))