Тавернетта - Італійський ресторан в центрі Одеси
Тавернетта -
носимо пасту
на руках.
Цей ресторан - дитя любові. Любові до пасти, до італійської кухні, до хороших людей. Тут не приховують емоції. Тут можна посміхатися незнайомцям, аплодувати улюбленим стравам і не стримувати сліз, коли приходить час йти. Це не найдорожчий ресторан в Одесі і не найрозкішніший. Але найулюбленіший для тих, хто розуміє
Shop

Все для смачної пасти!

Багато хто з гостей Тавернетти хоче забрати з собою частинку цього місця. Деякі крадуть столові прилади, і ми їх за це засуджуємо. Інші гості, свідоміші, йдуть до нашої крамниці. Там можна знайти і зроблені з любов`ю сувеніри, і різноманітні їстівні спеціалітети, які займуть гідне місце на вашій кухні.
Багатьом гостям Тавернетти хочеться забрати з собою частинку цього місця.
Далi
Події
Італійці обожнюють свята: дай їм волю - вони б влаштували 365 святкових днів в році. Ми намагаємося не відставати від них по частині гулянок, тому в Тавернетті майже щодня відбувається щось особливе. А якщо раптом нічого особливого не відбувається, то будь-яку дружню вечерю можна перетворити на шумну вечірку, хіба ні?
  • Гарбуз "Amore Mia"
  • 5 традицій фермера
Чи любите ви гарбуз, як любимо її ми? У Тавернетті ми звертаємося до нього ласкаво "Amore Mia" :)

З 26 жовтня по 25 листопада чекаємо вас в гості на гарбузове меню! Попереду цілий місяць ньокки з таледжо і панчеттой, гарбузового супу з сиром горгонзола, тортеллі в горіховому соусі і карпаччо з гарбуза.

Чекаємо Вас! Замовляйте столик
Сезон фермерського меню відкрито! З 28 вересня розкриваємо традиції незвичайною пасти: біо-борошно з Італії, кури, качки, фазани, кролики та сир пекоріно від кращих фермерів України. Спеціальне меню в Тавернетті тільки до 19 жовтня - приходьте в гості і спробуйте 5 яскравих рецептів фермерської пасти!
До зустрічі на Катерининській! Замовляйте столик